XPEL

Rok 2015 VYMENili SME ZA LEPŠIE 
Ako jediný a prvý na Slovensku sme sa zúčastnili školenia a tak sa stali súčasťou najväčšej siete vo  svete v oblasti ochranných filmov XPEL (made in USA) 
Prečo XPEL?

XPEL je najväčším lídrom  vo  svete so sídlom v USA,  je špičkou  v oblasti ochranných filmov laku ako jediný ma špičkový produkt Xpel ultimate, ktorý je jedinečný svojími  vlastnosťami  SELF HEALING (samoregenerácia) čo znamená, že ľahké škrabance a odreniny sa samé zotavia a Vaše auto je stále ako nové. V druhom rade ako jediný majú a stále vyvíjajú softvér design Access Program DAP pre rezanie šablón špecifických pre Vaše auto v databáze 80 000 vozidiel ( už žiadne rezanie na karosérií Vášho auta), pomocou tohto programu a rezacieho plotra vyrežeme presné tvary jednotlivých dielov ako nárazník, kapota, blatníky, svetlá, spätné zrkadlá ba aj celé auto. V tretom rade ako jediný majú program starostlivosti o ochranný film a to sú špeciálne čističe, šampóny a vosky. 

XPEL ochrana laku a karosérie

Kúpili ste si NOVÉ AUTO? Nechcete sa po zime pozerať na poškodený lak od kamienkov? Ponúkame Vám najlepšiu ochranu vašej karosérie od škrabancov a ostrých kamienkov . Je to neviditeľná číra polyuretanová fólia ktorá chráni váš lak na 100%... so životnosťou 7a 10 rokov, najvyššej kvality na svetovom trhu.

Na aké časti je vhodné aplikovať ochrannú fóliu?

Najčastejšie je poškodená predná časť karosérie preto je jej ochrana najdôležitejšia pre vaše auto:
Kapota, predný nárazník , svetlá, predné blatníky, spätné zrkadlá , predná hrana strechy...

Ďalšie dôležité časti sú:
ochrana zadných lemov a nakladaciej hrany zadného nárazníka.

Prečo si nechať aplikovať fóliu u nás?

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s aplikovaním ochraných fólií na karosériu, používame ten najlepší materiál a pracujeme s overenými pomôckami a prípravkami na aplikáciu a údržbu fólií . Každoročne sa zúčastňujeme na školeniach ako u nás tak aj v zahraničí... USA,UK, DE, CZ a preto sa snažíme našu prácu robiť čo najlepšie.

Čo zahŕňa cena aplikácie?

Umytie auta z vonku, odstránenie zvyškov hmyzu, odstránenie zvyškov asvaltu, aplikáciu fólií a nakoniec jej navoskovanie.

Program starostlivosti o ochranný film viac sa dočítaťe v podstanke fólie.

  • Xpel fólie na ochranu laku ploter kopie
  • Factory trained Certifikat Xpel
  • Varianty lepenia  Xpel folie

CHCEŠ AJ TY PRACOVAŤ S TOP PRODUKTOM NA TRHU ?

KONTAKTÚJ NÁS !

Zabezpečujeme pre Vás školenia, produkty, náradie,aplikačné prípravky....

Ak chcete kvalitu ste na správnom mieste !

Predstavujeme Vám najlepší proukt na trhu:

XPEL ULTIMATE 
Konvenčná fólia na ochranu laku môže ukázať, jazvy a žltnutie po jednom roku užívania-zvlášť v reálnom svete, kde väčšina z nás jazdí  každý deň.
XPEL ULTIMATE nie je konvenčná ochrana fólia.
Vyrobená je z kombinácií pokročilých elastomérových polymérov, XPEL ULTIMATE  špeciálne číry povlak nielen zabraňuje v dôsledku znečistenia a ultrafialovým žiarením, ale sa aj lieči  od  ľahkých škrabancov, ktoré môžu nastať v rámci bežného umývania a sušenia  alebo dennej jazdy.
Znečisťujúce látky, ako hmyz, vtáči trus, miazga a cestný decht, ktorý zotrieš utierkou XPEL Ultimate má Super-klzký povrch , zatiaľ čo odreniny  a ľahké škrabance na povrchu fólie zmiznú počas niekoľkých minút  žiarením slnka alebo teplom vašej garáže. Ochranný film vyzerá  ako nový.
Táto úroveň ochrany je dodávana bez kompromisov.  Hladká povrchová úprava XPEL ULTIMATE zaisťuje, aby nedošlo k nežiaducej textúre - bežne označovanej  ako "pomarančová kôra", ktorá nepridáva   vzhľadu Vášho automobilu. XPEL ULTIMATE  je ochrana fólia  na nerozoznanie od továrenskej  farby. Odborná inštalácia je ďalším faktom ktorý robí Vaše auto  dokonalým.
XPEL ULTIMATE  tiež prichádza s  10-ročnou zárukou proti žltnutiu, zmenu farby, praskaniu.
Vďaka XPEL ULTIMATE budete riadiť jedno z najlepších áut na svete. Chrániť  ho s najlepšou ochrannou fóliou  na trhu, ktorá je už aj na Slovensku  k dispozícii...